Bestyrelsen

Formand
Anette Svendsen
medlemsinfo@havkajakroerne.dk

Bestyrelsesmedlem

Fylkir SævarssonBestyrelsesmedlem
Henrik Sperling
henrik.sperling@havkajakroerne.dk

Kasserer
Maria Louise Friis
kasserer@havkajakroerne.dk
Bestyrelsesmedlem
Charlotte Sneding Rohde

Bestyrelsesmedlem

Mark Lange
mark.lange@havkajakroerne.dkSuppleant
Carsten Bøwig
Ida Nielsen

Udvalg og repræsentationer

Repræsentant i Havkajaksamrådet
Ida Nielsen

Webmaster

Robert Doeleman
webmaster@havkajakroerne.dkRepræsentant for det Rød-Hvide Bånd
Carsten R. Rohde
carsten.ramsdahl.rohde@gmail.com

Repræsentant i Friluftsrådet
Karen-Marie (Rie) Iversen
friluftsraadet@havkajakroerne.dkBogholder mm.
Annette Sperling
annette.sperling@havkajakroerne.dk

Havkajakroerne.dk
Nørredigevej 52
9440 Aabybro

CVR nummer: 32429521
Bank:

Medlemsinfo@havkajakroerne.dk