Bestyrelsen

Formand:
Anette Svendsen
formand@havkajakroerne.dk

Kasserer:
Maria Louise Friis
kasserer@havkajakroerne.dk

Sekretær:
Karsten Paarup
karsten.paarup@havkajakroerne.dk

Bestyrelsesmedlem:
Henrik Sperling
henrik.sperling@havkajakroerne.dk

Mark Lange
mark.lange@havkajakroerne.dk

Carsten Bøwig
carsten.boewig@havkajakroerne.dk

Ida Nielsen
post_ida@hotmail.com

Bestyrelses Suppleanter:
Peter Jürs
Elsebeth Bjørnes

Bogholder og Conventus superbruger:
Annette Sperling
annette.sperling@havkajakroerne.dk

Webmaster:
Carsten Bøwig
webmaster@havkajakroerne.dk

Repræsentant for det Rød-Hvide Bånd:
Birger Elmedal
birger@elmedal.dk

Repræsentant i Havkajaksamrådet:
Ida Nielsen

Repræsentant i Friluftsrådet:

Revisor:
Jens Viggo Moesmand
jensviggo@moesmand.dk

Revisor suppleant:
Robert Doeleman
robert@doeleman.dk

Havkajakroerne.dk
Nørredigevej 52
9440 Aabybro

CVR nummer: 32429521
Bank:

Medlemsinfo@havkajakroerne.dk

sidst opdateret: 2-sep-2019