Bestyrelsen

Formand
Bent Hausted Laursen
Skoletoften 62, 6710 Esbjerg V
formand@havkajakroerne.dk
 

Sekretær
Anette Svendsen
Hothers Plads 21 5 th., 2200 København N
medlemsinfo@havkajakroerne.dk
 

Bestyrelsesmedlem
Bolette Fokdal
Strandmøllevej 54, 4300 Holbæk
bolette.fokdal@havkajakroerne.dk

Bestyrelsesmedlem
Henrik Sperling
Loddet 56, 7000 Fredericia
henrik.sperling@havkajakroerne.dk
 

Suppleant
Carsten Ramsdahl Rohde
Udbygade 29, 4780 Stege

Carsten.Rohde@havkajakroerne.dk

 


Kasserer
Lars Gjedde
Søndergårdsvej 37, 3500 Værløse
kasserer@havkajakroerne.dk


Bestyrelsesmedlem
Steen Slot-Nielsen
Augustenborggade 23E,7. tv., DK-8000 Århus C
steen.slot.nielsen@havkajakroerne.dk


Bestyrelsesmedlem
Karl Jeremiassen
Blomstervangen 79, 6800 Varde
Karl.Jeremiassen@havkajakroerne.dk


Suppleant
Bjørn Thomsen
Åbakken 94, Ejby, 4070 Kirke Hyllinge


 
Udvalg og repræsentationer

Repræsentant i Havkajaksamrådet
Bolette Fokdal
bolette.fokdal@havkajakroerne.dk

Webmaster
Henrik Sperling
webmaster@havkajakroerne.dk
 

Havkajakroernes Rød-Hvide Bånd
Carsten R. Rohde
carsten.rohde@havkajakroerne.dk

 


Repræsentant i Friluftsrådet
Karen-Marie (Rie) Iversen
Toldbodgade 67 A, 1.th, 1253 København K
friluftsraadet@havkajakroerne.dk
 


Bogholder mm.
Annette Sperling
annette.sperling@havkajakroerne.dk

 

HAVKAJAK bladet
Ansv.redaktør
Ida Marie Andersen
redaktionen@havkajakroerne.dk


Redaktør
Anne Marie Pock-Steen
redaktionen@havkajakroerne.dk


 
Bidrag til HAVKAJAK
redaktionen@havkajakroerne.dk


 
Havkajakroerne | Søndergårdsvej 37 | 3500 Værløse | Tlf.: +45 40684007 | medlemsinfo@havkajakroerne.dk